Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Chcą zieleni, a nie bloków

Utworzony przez adamk, 9 września 2021 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Onet informuje dziś: ' CBA zatrzymało byłą wiceprezydent Krakowa. W tle łapówki za przychylność dla deweloperów '.
Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. I nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Parkiem Górki Czechowskie?
 Jest coś więcej niż tylko park, bo projektowany rezerwat florystyczno - krajobrazowy „Górki Czechowskie" wraz ze strefą ochronną tzw. otuliną w postaci uzytku ekologicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WZ musi uwzględniać nie tylko zasady dobrego sąsiedztwa, ale również ustalenia ekofizjografii podstawowej do SUiKZP, którą wspomniany Urząd Miasta Lublin ukrywał przez ponad 12 lat. W tym samym czasie "ratusz" skutecznie wmawiał mieszkańcom nie tylko Ponikwody i Czechowa, że działa na podstawie i w granicach prawa
  Tylko solidny baranek, w solidny mur... Gra półsłówek, czy sra półgłówek? Jak Ci się       wydaje, w którym szablonie wszyscy Cię widzą?
  Zdrowia, bo tobie nie pomoże nawet solidny baranek, w solidny mur... Grę półsłówek i załatwianie potrzeb fizjologicznych zostaw na posiedzenie egzekutywy, czy innego koła partyjnego, którego członków i członkinie nie stać na  własne  opinie i zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grę półsłówek i załatwianie potrzeb fizjologicznych zostaw na posiedzenie egzekutywy, czy innego koła partyjnego, którego członków i członkinie nie stać na własne opinie i zdania.
Tylko solidny baranek, w solidny mur... Gra półsłówek, czy sra półgłówek? Jak Ci się wydaje (bo o myśleniu nawet mowy nie ma), w którym szablonie wszyscy Cię widzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy miasto ma zamiar zająć się terenem na Górkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tematem parku na górkach? Mieszkańcy potrzebują tam parku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i oto kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znana pisowska aktywistka Justynka, fachowiec o wielu talentach. Ona zawsze blisko konfitur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dewelo-bandą nie wygracie, przynajmniej doPÓki na tronie łysogrodzkiego dewelo-folwarku zasiada Dewelo-Ubogacacz z Jakubowic.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P13przyć kwiatki i chomiki. Z fauny cenione okazy to leszcze i jelonki "inwestujące" w "apartamenty" w makabryłach, choc to już też gatunek ginący.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KarK0wie dewelo-buractwo, co może trudno sobie wyobrazić, panoszy się jeszcze bardziej niż w Łysogrodzie.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "P0myliła" ci się, srome_K_, ochrona terenów zielonych z ochroną geszeftu dewelo-buraka. Nie P0 raz pierwszy zresztą.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Parkiem Górki Czechowskie?
Jest coś więcej niż tylko park, bo projektowany rezerwat florystyczno - krajobrazowy „Górki Czechowskie" wraz ze strefą ochronną tzw. otuliną w postaci uzytku ekologicznego.
P13przyć kwiatki i chomiki. Z fauny cenione okazy to leszcze i jelonki "inwestujące" w "apartamenty" w makabryłach, choc to już też gatunek ginący.
Coraz bardziej mi cię szkoda, bo zawsze szkoda mi ułomnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają zieleni, a park na górkach nadal czeka na realizację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dewelo-bandą nie wygracie, przynajmniej doPÓki na tronie łysogrodzkiego dewelo-folwarku zasiada Dewelo-Ubogacacz z Jakubowic.
 Coraz bardziej mi cię szkoda, bo zawsze szkoda mi ułomnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Onet informuje dziś: 'CBA zatrzymało byłą wiceprezydent Krakowa. W tle łapówki za przychylność dla deweloperów'.
W KarK0wie dewelo-buractwo, co może trudno sobie wyobrazić, panoszy się jeszcze bardziej niż w Łysogrodzie.
 To nie Karków, tylko Kraków, matołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie Polska tutaj ludzie protestują bo chcą placu zabaw, a jak na górkach budował się plac zabaw to jacyś "aktywiści" protestowali przeciwko. Wniosek jest tylko jeden - nigdy nie dogodzisz wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Z dewelo-bandą nie wygracie, przynajmniej doPÓki na tronie łysogrodzkiego dewelo-folwarku zasiada Dewelo-Ubogacacz z Jakubowic.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieciekawie robi się w tym mieście. Zastanawia mnie tylko, dlaczego wstrzymują park na górkach, który nie jest realizowany z pieniędzy z urzędu miasta, gdy inne osiedla walczą zagospodarowanie właśnie w taki sposób terenów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dewelo-bandą nie wygracie, przynajmniej doPÓki na tronie łysogrodzkiego dewelo-folwarku zasiada Dewelo-Ubogacacz z Jakubowic.
 Zmień płytę, bo tę zdarłeś już do spodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...